close
دانلود آهنگ جدید
ویژگی های تخصصی گیت
loading...

مسیج عشقولانه

در حال حاضر بیشتر فروشگاه‌های متوسط و بزرگ احتیاج به ابزارهایی دارند که با استفاده از آن‌ها مانع سرقت اجناس داخل مغازه یا خروج ناخواسته‌ی آن‌ها به هر دلیلی شوند. تنوع اجناس فروشگاه‌های مختلف ایجاب می‌کند تا بسته به محصولاتی که به فروش می‌رسانند، از ابزاری متناسب با کسب‌وکار خود استفاده کنند. به عنوان نمونه فروشگاه‌های لوازم آرایشی معمولاً دارای شمار زیادی محصول، با ابعاد کم هستند و به همین سبب سرقت از این‌گونه فروشگاه‌ها آسان‌تر از فروشگاه‌هایی است که اجناسی با ابعاد بزرگ‌تر را عرضه می‌کنند. بنابراین…

ویژگی های تخصصی گیت

Modir بازدید : 27 یکشنبه 05 خرداد 1398 : 21:51 نظرات ()
در حال حاضر بیشتر فروشگاه‌های متوسط و بزرگ احتیاج به ابزارهایی دارند که با استفاده از آن‌ها مانع سرقت اجناس داخل مغازه یا خروج ناخواسته‌ی آن‌ها به هر دلیلی شوند. تنوع اجناس فروشگاه‌های مختلف ایجاب می‌کند تا بسته به محصولاتی که به فروش می‌رسانند، از ابزاری متناسب با کسب‌وکار خود استفاده کنند. به عنوان نمونه فروشگاه‌های لوازم آرایشی معمولاً دارای شمار زیادی محصول، با ابعاد کم هستند و به همین سبب سرقت از این‌گونه فروشگاه‌ها آسان‌تر از فروشگاه‌هایی است که اجناسی با ابعاد بزرگ‌تر را عرضه می‌کنند. بنابراین همان‌طور که گفته شد، چنین فروشگاه‌هایی بایستی به دنبال ابزاری باشند که مخصوص جلوگیری از سرقت لوازم آرایشی طراحی شده باشد. دزدگیر لوازم آرایشی شرکت ایمن موج با خصوصیات منحصر به فردی که دارد می‌تواند گزینه‌ای مناسب برای یک فروشگاه لوازم آرایشی باشد. در ادامه بیشتر با این محصول و کارایی آن برای چنین فروشگاه‌هایی آشنا خواهیم شد.

مشکلات موجود در گیت‌های با تکنولوژی RF

تکنولوژی گیت ضد سرقت AM که در تولید دزدگیر لوازم آرایشی از آن استفاده شده، کارایی بسیار بیشتری نسبت به گیت‌های ضد سرقتی دارد که از تکنولوژی RF استفاده می‌کنند. یک گیت دزدگیر لوازم آرایشی با تکنولوژی RF به سبب خطاهای متعدد در به صدا درآوردن آلارم دزدگیر، دشواری‌هایی را برای فروشندگان لوازم آرایشی و حتی خریداران پیش می‌آورد. دزدگیر لوازم آرایشی که در آن از این تکنولوژی استفاده شده است، به علت تداخل امواج رادیویی، هنگام عبور جنسی که حتی تگ آن جدا شده یا لیبل آن قبلا غیر فعال شده است دچار خطا می‌شود و متاسفانه احتمال خطای این نوع دزدگیر لوازم آرایشی چندان کم هم نیست. مسلماً خطای مکرر این‌گونه دزدگیر لوازم آرایشی فروشنده را سردرگم خواهد ساخت، چرا که توان تشخیص به‌جا یا نابه‌جا بودن اخطار گیت را از او سلب می‌کند. این در حالی است که تکنولوژی استفاده شده در گیت‌های شرکت ایمن موج این مشکل را حل کرده و امنیت بیشتری را برای فروشندگان لوازم آرایشی فراهم ساخته است. دزدگیر لوازم آرایشی | گیت ضد سرقت

ویژگی‌های انحصاری دزدگیر لوازم آرایشی ایمن موج

در دزدگیر لوازم آرایشی ایمن موج از تکنولوژی نوین گیت AM استفاده شده است که تا چندی پیش تولید آن در انحصار کشورهای اروپایی و آمریکا بود و اکنون شرکت ایمن موج توانسته این نوع گیت را بومی‌سازی کرده و در اختیار فروشگاه‌های مختلف از جمله فروشگاه‌های لوازم آرایشی قرار دهد. دزدگیر لوازم آرایشی که در آن از تکنولوژی AM استفاده شده، دیگر مشکل تداخل امواج رادیویی آنالوگ و اخطار اشتباه دزدگیر را ندارد. امواج مورد استفاده در این نوع گیت‌های دزدگیر، سیگنال‌های دیجیتال هستند و احتمال آلارم خطای آن‌ها به مراتب از یک گیت آنالوگ RF کمتر است. یکی از دیگر خصوصیات قابل توجه گیت‌های دزدگیر شرکت ایمن موج پوشش امنیتی بیشتر آن‌ها به سبب عریض‌تر بودنشان است. گیت‌های ایمن موج که در ساخت آن‌ها از تکنولوژی AM استفاده شده است، به عنوان مثال در مدل گیت ورژن 4 پلاس ایمن موج میتواند حدود 3 متری بین دو آنتن گیت و حداقل یک متر از پشت هر گیت را پوشش دهد که مجموعا به گیرایی حدود 5 تا 6 متری تنها با استفاده از دو آنتن میرسیم ،این در حالی است که گیت‌های RF تنها حدود یک و نیم متر را پوشش می‌دهند. بنابراین از این نظر نیز استفاده از گیت‌های RF برای فروشگاه‌های بزرگ چندان مناسب نیست، چرا که عبور و مرور مراجعان را محدود کرده و ظاهر فروشگاه را نامتناسب می‌کند. این مدل گیت دزدگیر شرکت ایمن موج، از طراحی ظاهری بسیار شکیلی برخوردار است و دکوراسیون فروشگاه‌های لوازم آرایشی، که اغلب با دقت و سلیقه‌ی بسیار طراحی می‌شوند، را هرچه زیباتر می‌سازد. این گیت‌ها علاوه بر این عمر مفید بیشتری دارند و همچنین دارای گارانتی بلند مدت و خدمات پس از فروش از سوی شرکت ایمن موج هستند. این سه فاکتور یعنی عمر مفید بالا، گارانتی و خدمات پس از فروش در کنار قیمت مناسب، باعث می‌شوند تا دزدگیر لوازم آرایشی شرکت ایمن موج به‌مراتب مقرون به صرفه‌تر از گیت‌های قدیمی باشد.

استفاده از لیبل AM برچسب دزدگیر لوازم آرایشی همراه با گیت ایمن موج برای افزایش ایمنی

اقدام دیگری که می‌تواند خطای آلارم دزدگیر لوازم آرایشی را هر چه کمتر کند، استفاده از تگ ضد سرقت برای محصولات آرایشی و بهداشتی در فروشگاه به همراه دزدگیر لوازم آرایشی ایمن موج است. فرکانس این لیبل‌ها 58 کیلوهرتز است و در نتیجه به سبب ایمنی بالایی که در اختیار فروشنده قرار می‌دهد، یکی از پرکاربردترین لیبل‌ها، خصوصاً برای فروشگاه‌های لوازم آرایشی و بهداشتی هستند.   یکی از دیگر نکات مثبت این نوع لیبل، که البته در دزدگیر لوازم آرایشی کاربرد زیادی ندارد، امکان استفاده‌ی همزمان از آن با تگ سخت است تا بدین ترتیب امنیت بیشتری را برای کالاهای داخل فروشگاه فراهم ساخت.
گیت-SWG-گیت-ضد-سرقت-فروشگاهی-دزدگیر

با تحقیق و بررسی کافی، خریدی مطمئن داشته باشید.

استفاده از گیت‌های دزدگیر تقریباً برای تمامی فروشگاه‌های بزرگ نوعی ضرورت است. اما آن‌چه در این‌جا قصد تأکید بر آن را داریم، ضرورت تحقیق و بررسی برای خرید محصولی باکیفیت است، چرا که عدم توجه به کیفیت و مشخصات یک گیت دزدگیر لوازم آرایشی حتی در مورد جزئی‌ترین نکات، احتمالاً مسبب تحمیل هزینه‌های اضافه بر شما شده و دوباره‌کاری و صرف وقت مضاعف را برایتان در پی خواهد داشت. گیت‌هایی که توسط شرکت ایمن موج طراحی و عرضه می‌شوند، با تنوع و کارایی بالایی که دارند می‌توانند نیازهای شما را در هر کسب‌وکاری برآورده سازند. تنها کافی است نیازهای مرتبط با کسب‌وکار خود را با مشاوران این شرکت در میان بگذارید تا بتوانید مناسب‌ترین محصول را انتخاب کرده و خریداری نمایید. ضمانت طولانی مدت محصولات از جانب فروشنده، ارائه‌ی خدمات پس از فروش می‌توانند خیال شما را از بابت داشتن خریدی مناسب آسوده سازند. علاوه بر این مراجعه به نمونه گیت‌های کار شده توسط شرکت ایمن موج در طول بیش از یک دهه فعالیت در سطح کشور، چه با بررسی کاتالوگ‌های موجود در وب‌سایت شرکت، و چه حتی با مراجعه‌ی حضوری و مشاهده‌ی عینی چند و چون این گیت‌ها، می‌تواند به شما در تصمیم‌گیری برای یک خرید مناسب و مطمئن کمک کند.

ویژگی های یک دزدگیر فروشگاهی خوب

دزدگیرهای فروشگاهی امروزه توسعه ی فراگیری داشته اند لذا شاهد انواع گیت ضدسرقت در بازار هستیم که همگی کیفیت مطلوب را ندارند. بهترین ویژگی یک دزدگیر علاوه بر امکان تنظیم فرکانس و میزان حساسیت آن به علاوه سرعت (fast detection) و دقت بالا (Accuracy) در تشخیص تگ Tag Detection و پایداری Stabilityو مقاومت بالا در محیط های پرنویز (Antinoise Function) است که این ویژگی آلارم خطای( False Alarm ) کمتر دستگاه گیت ضدسرقت را به دنبال خواهد داشت. باید توجه داشت دزدگیر خوب یا دزدگیر با کیفیت باید نسبت به خروج تگ یا لیبل فعال بسیار حساس باشد و این حساسیت فقط بر روی گیرایی تگ ولیبل متمرکز باشد نه آنکه این حساسیت بالا (High Sensivity)منجر به گیرایی نویز نیز شود و آلارم خطای دستگاه را افزایش دهد. تگ و لیبل به محض خروج کالا باید با عث آلارم آنتن ها شود و آنتن ها تولید صدای آلارم کند در غیر این صورت وجود آن کاربردی ندارد. بنابراین هنگام خرید و سپس نصب دزدگیر (Gate Antenna Installation) فروشگاهی باید آن را امتحان نمود تا میزان حساسیت آن مشخص گردد. لازم به ذکر است دزدگیر فروشگاهی حساس تر و دقیق تر که دارای سرعت گیرایی بالاتری نیز میباشد برای حفاظت از فروشگاه های بزرگ مخصوصا حفاظت از هایپرمارکت ها بهتر می باشند
گیت‌های دزدگیر مغازه‌ای که به صورت آنالوگ هستند و در آن‌ها از تکنولوژی RF استفاده شده است، به علت تداخل امواج رادیویی دارای خطای نسبتاً زیادی در به صدا درآوردن آلارم هستند. این خطا گاه تا به حدی زیاد می‌شود که فروشنده دیگر توجهی به آلارم‌های دستگاه نمی‌کند و همین امر زمینه‌ی سرقت از مغازه را مهیا می‌سازد. البته احتمالاً با انجام برخی تعمیرات و تغییرات می‌توان گیت‌هایی که به این حد از خطا رسیده‌اند را بهبود بخشید، اما در هر صورت میزان خطای گیت‌های دزدگیر مغازه در صورت استفاده از سیستم RF زیاد است.

استفاده از تکنولوژی AM برای افزایش کارایی گیت دزدگیر مغازه

استفاده از تکنولوژی AM که در اصل آمریکایی است و تا چندی پیش در انحصار این کشور و کشورهای اروپایی بوده است، توانسته تا حد بسیاری مشکل خطا در آلارم گیت‌های دزدگیر مغازه را برطرف سازد. این تکنولوژی که با استفاده از شرکت ایمن موج بومی‌سازی شده است، به جای استفاده از امواج آنالوگ، از امواج دیجیتال استفاده می‌کند و بدین ترتیب دیگر خبری از تداخل امواج و آلارم‌های خطای پی‌درپی نخواهد بود. از جمله دیگر مشکلاتی که گیت‌های دزدگیر مغازه قدیمی داشتند، عرض کم آن‌ها بود که در فروشگاه‌های بزرگ، تردد مشتریان را با مشکل مواجه می‌کرد و گذشته از این پوشش‌دهی ایمنی پایین‌تری داشت. گیت‌های دزدگیر مغازه شرکت ایمن موج دارای حدود 4 متر عرض هستند و می‌توانند پوشش‌دهی بسیار بیشتری نسبت به گیت‌های دزدگیر مغازه قدیمی داشته باشند. گیت‌های دزدگیر مغازه شرکت ایمن موج علاوه بر این دارای ظاهری شکیل هستند و از مواد اولیه‌ی مرغوبی ساخته شده‌اند. گیت دزدگیر مغازه شرکت ایمن موج عمر مفید بالاتری نسبت به گیت‌های دزدگیر مغازه قدیمی دارند و کمتر نیاز به تعمیر پیدا می‌کنند. شرکت ایمن موج جهت جلب رضایت مشتریان خود، گیت‌های دزدگیر مغازه را همراه با گارانتی بلند مدت و خدمات پس از فروش عرضه می‌کند. قیمت گیت‌های دزدگیر مغازه شرکت ایمن موج با توجه به کارایی، عمر مفید و خدمات پس از فروش آن بسیار مناسب است. از آن‌جا که سیاست شرکت ایمن موج پرهیز از هرگونه بزرگ‌نمایی و تبلیغات اغراق‌آمیز در مورد ویژگی‌های محصولات این شرکت است، قضاوت در مورد مناسب بودن قیمت و ویژگی‌های محصولاتش را بر عهده‌ی مشتریان خود قرار داده تا با مقایسه‌ی محصولات این شرکت با گیت‌های دزدگیر مغازه با تکنولوژی RF و به طور کلی دیگر محصولات مشابه، خود در مورد انتخاب محصولات این شرکت تصمیم‌گیری نمایند.
گیت-SWG-گیت-ضد-سرقت-فروشگاهی-دزدگیر-گیت-دزدگیر-انار-نارگل

ویژگی های تخصصی گیت AM

گیت دزدگیر کلاس AM یکی از انواع گیت های دزدگیر است که با محبوبیت بالا و استقبال زیادی از سوی صاحبان فروشگاه ها مواجه است. این نوع گیت دارای ویژگی های خاصی است که آن را نسبت به سایر دزدگیرهای فروشگاهی متمایز می سازد. از مهمترین ویژگی های گیت های AM ایمن موج امکان هر گونه گزارش گیری از گیت ها و ثبت وضعیت کاری گیت درون حافظه دستگاه میباشد. همچنین گیت ای ام اصلی نقطه کور ندارد و لذا هر گونه عبوری را تشخیص داده و به سرعت آلارم می دهد. البته لازم به ذکر است دستگاه دزدگیر گیت AM ایمن موج اگر توسط نصاب گیت که آموزش نصب گیت فروشگاهی را در دفتر مرکزی ایمن موج دیده است درست نصب شود، به هیچ وجه آلارم خطا نمی دهد. یعنی به طور کاملا دقیق کار کرده و اکثر نویزهای فرکانسی و القایی را نیز رد می کند.

فاصله معمول جواب دهی گیت AM

به طور کلی فاصله معقول آنتن های گیت دزدگیر فروشگاهی بسته به نوع آنتن ها میباشد. در گیت هایی که تک آنتنی Single Pedestal (Single Antenna)هستند این فاصله حدود 120 سانتی متر می باشد. که فاصله معقولی برای رفت و آمد محسوب می شود. اما برای گیت های دو آنتن دار که اصطلاحا به آن ها جفت آنتن نیز می گویند، فاصله مناسب 2 متر و 40 سانتی متر می باشد. و این فاصله برای گیت های ایمن موج با باکس قدرتمند و بی رقیب ورژن 4 پلاس ایمن موج به حدود 3 متر! بین دو آنتن میرسد. باید توجه داشت که این فواصل باتوجه به نویز محیطی و عوامل محدود کننده دیگر ممکن است کاهش یابد. همچنین فواصل گیرایی ذکر شده همه مربوط به گیرایی تگ استاندارد صدفی یا پنسیل ایمن موج است و چنانچه شناسایی لیبل AM ایمن موج مدنظر باشد، این فواصل کاهش میبابد زیرا لیبل دزدگیر بسیار از تگ سخت ضعیف تر است و سیگنال های ضعیف تری را از خود گسیل میدارد درنتیجه لازم است که آنتن ها در فواصل نزدیک تر به یکدیگر نصب شوند تا هیچ نقطه کوری در گذر از آنتن ها جهت گیرایی موثر لیبل و تگ وجود نداشته باشد.
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 111
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 1
 • آی پی دیروز : 8
 • بازدید امروز : 48
 • باردید دیروز : 11
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 59
 • بازدید ماه : 187
 • بازدید سال : 9,960
 • بازدید کلی : 22,667
 • کدهای اختصاصی
  طراحی کارت ویزیت
  دختر خاص مغرور
  کافه اینترنتی
  فان گذر
  تیکه های باحال
  تبلیغ پارسی
  پی سی صدا
  راک شرقی
  پی سی دانلود
  دانلود ویدئو
  تبادل لینک رایگان
  سامسونگ گلکسی
  پدرو رودریگز
  جی بی پوز
  معرفی گل و گیاه
  وب آق حسین
  شکلک کده
  آی تی سنتر
  درباره پسر ها
  پارس تیتراژ
  آب نیست
  وب نوشت عاشقانه
  ستاره بازی
  خاطرات شب یلدا
  بدو عکس
  ایرانسل رایگان
  مروا کامپیوتر
  فایل کده
  تی تی لینک
  شهر کوچک زیبا
  ایران کلید
  دلنوشته های من
  وبسایت پویا
  سر بلاگ
  همه با هم
  تفرجگاه ایران
  98 کلوب
  تفریح و سرگرمی
  سرگرمی
  گیگ دی ال
  کلوپ سرگرمی
  جکستان
  جعبه من
  کندار دانلود
  وبسايتی برای همه
  انصاری
  لینک زیاد
  بيشتر بدانيم
  جکستان شکرستان
  اخبار علم و دانش
  ایران ورک مارکت
  ایران پیکس
  کلبه محبت
  تاپ دانلود
  آخرین امید
  معرفی درختان میوه
  مسیج عشقولانه
  ایران وب دیتا
  ورزشکده
  رادیکال 24
  من تنها
  باران
  ایران پیکسل
  شهر سبز
  آموزش طراحی
  مجله تفریحی
  دانلود رایگان
  جک برای تو
  تنهاترین مرد زمین
  فروشگاه بازی
  نرم افزار رایگان
  سخت افزار جدید
  والپیپر زیبا
  دانلود ما
  پرتو وب
  بهزاد پکس
  دانلود
  پورت 20
  مجرمان بی گناه
  دیوار
  لینک 88
  درهم و برهم
  کتابخانه
  دانلود جدیدترینها
  لینک دانلود
  گیتار در آتش
  ابر دانلود
  وبلاگ
  محمد خلج
  دانلود سریع
  من و خدا
  طراحی میلاد
  کدبانو
  دانلود منیجر
  برترین وب
  نت مارکت
  بهترینم تویی
  استاد نجفی
  کلاس آنلاین ما
  عصر دانلود
  انیمیشن قدیمی
  آبادانیها
  گروه
  دانلود آهنگ جدید
  شب
  تفریحستان
  پساپس
  دانلود فیلم جدید
  دانلود جدید
  اطلاعات کامپیوتری
  آقای مصطفوی
  عشق یکطرفه
  خندانده
  فایلهای 2015